Berata Dair

Pazar günü havayı fırsat bilerek hadi çıkalım dedik. Dedik demesine de plan yok hazırlık yok. Hava da az serin. Uzun zamandır gitmediğimiz yer olan özdilek avm ye gittik. Bizim gibi bebesini alan gelmiş. Her üç kişiye bir bebek arabası düşüyor. Demek ki herkes havadan çekindiği için akın etmiş.

Berata banyo havlusu ve mamalarını üstünde yemesi için sofra bezi aldım.  

Sağ olsun oğul arabada uslu uslu durdu. Arada mızırdansa da kısa sürdü.

Yolculuk sırasında büyük kurtarıcı havuç devreye girdi.

 

Kuzumun saçları çok uzadı.  Dün akşam babamız saçlarını kesti tabi baya zorlandık. Ben oyalamaya çalıştım ama oyalamak ne mümkün. Yerinde durmuyor ağlıyor. Biraz ordan biraz buradan derken bayağı kesildi. İyi de oldu. Yeni görünümü de eskisi kadar yakışıklı J

 

Bu sabah doktora gittik. Son günlerde göz altlarında morluklar oluştu. Hem kontrol amaçlı  hem de morluklar için gittik. Doktorumuz kan ve idrar tahlili istedi. Kan alınırken pek zorluk çıkarmadı. Asıl zorluğu idrarı alırken yaşadık. İdrar torbası takıldı kuzuma ha yapar ha şimdi yapar derken 3 saat bekledik hastanede.  Beyimiz bir türlü o kıymetli çişini torbaya yapmayınca eve döndük. Arabadan indim ki  üstüm ıslak. Beyimiz bir güzel kendi üstünü de benim üstümü de ıslatacak kadar işemiş. O kadar suya çok bile dayandı bence.

Evde güzelce torbayı çıkartıp babayla birlikte hızlıca hastaneye gönderdik.

 Günün kalanında  kan alırken korktuğu için  huysuzluk yaptı. Kucaktan inmedi. Yere bıraktığım an ağladı . şükür sağlıcakla akşam ettik. Sonuçları yarın alacağız. İnşallah temiz olur sonuçlar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s