Ben ve Berat Ramazan ayına annemlerin yanında girdik. Eşim bizden çok uzaklarda . On gün kadar burada olamayacak .

Berat her zaman olduğu gibi ilk iki geceyi bol aglamali geçirdi.adaptasyon meselesi sanırım 🙂 Buraya geldiğimizde yer yatağı hazırlıyoruz. Uyandığında ya beni yada diğer odadaki annemi uyandırmaya gidiyor tatlım benim.  O da rahat bende rahat oluyorum.

Gündüzleri hep balkondayiz. Burası hafif serin oluyor. Ramazan için çok ideal. Balkonda yok yok. Elektrikli süpürge, Su şişeleri, oyuncaklar ve yerlere sacilmis mandallar. Hepsi de Beratın arkadaşı. Hele ki süpürge asla vazgeçemedigimiz bir şey. Bende bol bol resim çekip babasına gönderiyorum.
Anneanne ,dede,torun muhteşem üçlü diyorum. Aman nazar değmesin araları çok iyi. Arada annemin özenle yetiştirdigi çiçekleri yolarak aralarında hafif atışmalar olmuyor değil. Bir de büyük sorunumuz balkon kapısındaki tel kapıyı açık bırakması. Evin içi sinek doluyor.
Bugün güneşli olsaydı bahçede şişme havuzu açıp Beratı eğlendirecektim ama.hava kapalı hafifte esintili. Artık yarına kaldı havuz sefası .
Malum bayram yaklaşırken el opmeyi öğretiyorum. ( gelsin bayram harçlıklari) eee benin yaş kemale erince babamdan başka harçlık verende olmuyor . Bende berati yetiştiriyoum. Ama beratta biraz farklı stil geliştirdi. Öptüğü eli karşısındakinin alnına pat pat diye vuruyor. Bu kadarına şükredip bayrama kadar öğretirim diye diliyorum. Bizde günler böyle geçiyor. 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s