Yıldız Boyama yada Boyayamama

Geçtiğimiz hafta dişçi randevum vardı. Berata bakmak için annem geldi. Dişçinin yan sokağında NT mağazası vardı. Randevu saatinden erken gidince NT ye uğradım. Kırtasiye ürünlerine küçüklüğümden beri hayranlığım var. Kendimi kaybediyorum öyle yerlerde. Burada aynısı oldu. Ona bakayım buna bakayım derken dişçiye de geciktim. Gezinirken köpük yıldız seti geldi elime. Hemen aldım bir tane. Başka bloglar da görüyordum. Küçük kuzular boyuyorlardı. Guaj boya,boya paletinden de aldım. Kısmet bugüneymiş. Birşeyler yapalım canım sıkılıyor deyince çıkardım boyaları. Boya önlüğünü takmayı hiç sevmez ama yapacağı etkinliği görünce tamam dedi.
Bir hevesle yıldızları boyama ya başladı sonra altındaki pvc amerikan servisini boyamak daha cazip geldi. Bu servislerden heryerde bulunuyor. Bir yüzü desenli bir yüzü düz. Ucuzundan bir takım almıştım etkinliklerde süper kurtarıcı oluyor.
Velhasıl boyadı ama elini ve etrafı. Ve kısa sürede de sıkıldı.

image

Son zamanlarda etkinlik yapamıyoruz. Ders calismaya calısıyorum. Hem çocuk hem okumak oldukça zormuş. İkisini bir arada başaranlara şapka çıkartıyor saygıyla eğiliyorum.
Berat uyumuş ken bende tembellik etmeyip dersimin başına geçeyim.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s